IT i nowe technologie

Rozwój technologiczny sprawił, że już niemal w każdym aspekcie życia korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki i zaawansowanego oprogramowania. Bez tego nikt już sobie nie wyobraża funkcjonowania w obecnym świecie. Rosnące wymagania rynku sprawiły, że inwestowanie we własność intelektualną nie jest już odbierane jako innowacja tylko jako konieczność. W biznesie, natomiast jest to niezbędny warunek aby w ogóle zaistnieć. Dlatego wspieramy branżę informatyczną, programistów a także biznes e-commerce i oferujemy Państwu następujące usługi :

  1. Doradztwo prawne w zakresie umów IT, w tym tworzenie umów, opiniowanie, negocjacje, programy wdrożeniowe;
  2. Analizę prawną i finansową planowanych przedsięwzięć w zakresie nowych technologii;
  3. Wsparcie w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania;
  4. Bieżąca pomoc w rozwijaniu projektów;
  5. Sporządzanie regulaminów świadczenia usług drogą elektroniczną, platform wymiany usług, regulaminów domenowych i hostingowych;
  6. Audyt prawny stron internetowych, portali internetowych, sklepów internetowych;
  7. Sporządzanie umów z zakresu produkcji, wdrożenia, outsourcingu i eksploatacji systemów informatycznych;
  8. Sporządzanie i opiniowanie umów w zakresie bezpieczeństwa informacji;
  9. Reprezentacja w sporach związanych z branżą programistyczną.

OBSŁUGA E-BIZNESU
E- marketing to jedna z gałęzi biznesu, która rozwija się obecnie niezwykle dynamicznie. Wraz z jej rozwojem wrosło zapotrzebowanie na profesjonalne usługi prawne i księgowe dla tej branży stąd też swoją ofertę kierujemy firm, które widzą swoją przyszłość w marketingu internetowym. Wspieramy agencje marketingowe jak również instytucje świadczące usługi programistyczne, agencje brandingowe, podmioty zajmujące się budowaniem i administrowaniem stron internetowych zapewniając kompleksową obsługę tego specyficznego sektora biznesu.